Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Gojców

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sandomierz(Gojców + 25 km)

277 000 zł38 m² 7 289,47 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Twoje pierwsze M Styl, spokój i bezpieczeństwo | ul. Baczyńskiego 5 Szukasz idealnego mieszkania na start? Miejsca, które łączy nowoczesne budownictwo z funkcjonalnością.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Sandomierz(Gojców + 25 km)

249 000 zł50 m² 4 980 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Prezentujemy przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 50m2, składające się z 2 przestronnych pokoi: słonecznego salonu, z dużym balkonem, wygodnej sypialni, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Sandomierz(Gojców + 25 km)

750 000 zł240 m² 3 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 059 m²

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości novadom oferuje Piękny Dom w Sandomierzu w bardzo atrakcyjnej cenie! Idealna propozycja dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Rynek

Iwaniska(Gojców + 11 km)

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro Nieruchomości Golden House prezentuje: lokal handlowo- usługowy - Rynek, iwaniska Idealne miejsce pod usługi beauty, sklep i inne! Na wynajem lokal o powierzchni 50 m2 zlokalizowany na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Wolska

Łagów(Gojców + 25 km)

30 zł/m²123,40 m² 3 702 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Adres: ul. Wolska 4, łagów Powierzchnia uż.: 123,4 m2 Liczba pomieszczeń: 6 Grunt: dz. ewid. nr 2003/1 o pow. 661m2 Cena: 30,00 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Grabowiecka

Piaski Henryków,Ostrowiec Świętokrzyski(Gojców + 20 km)

9 000 zł537,30 m² 16,75 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 331 m²

Przedstawiam Państwu na wynajem atrakcyjną nieruchomość komercyjno-mieszkalną położoną w Ostrowcu Świętokrzyskim, idealną pod działalność usługową, handlową lub produkcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Ostrowiec Świętokrzyski

Ostrowiec Świętokrzyski(Gojców + 20 km)

150 000 zł1 000 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana przy ulicy Stalowej na Zygmuntówce, nr ewidencyjny 30/4 obręb 48; powierzchnia 1000m 2 , wymiary ok. 30x 33m, kształt prostokąt. Działka powstała z podziału nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Sobów

Sobów(Gojców + 24 km)

1 000 000 zł291,29 m² 3 433 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:28 500 m²

Prezentuję na sprzedaż dwie nieruchomości gruntowe: zabudowaną i niezabudowaną położone w miejscowości Sobów, gmina Ożarów, woj. świętokrzyskie. Nieruchomości można nabyć łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Pisary

Pisary(Gojców + 21 km)

249 000 zł77 m² 3 233,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:1 783 m²

Siedlisko z dużym potencjałem w spokojnej okolicy Pisary, gmina Ożarów. Dom o powierzchni 77 m , położony na działce 1783 m , z dodatkową przyległą działką 597.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Świętokrzyska

Hutnicze,Ostrowiec Świętokrzyski(Gojców + 20 km)

560 000 zł165 m² 3 393,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:494 m²

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa zabudowana domem mieszkalnym oraz budynkiem usługowym, położona w atrakcyjnej części Ostrowiec Świętokrzyski przy ul. Świętokrzyskiej. Całość usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z tarasem Gojców

Gojców,świętokrzyskie

120 000 zł148 m² 810,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:148 m²

Sprzedam pilnie dom, w cichej spokojnej wsi Gojców. Najbliższe miasto Opatów (7km) W obrębie 2 km znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjalna w miejscowości Włostów, fryzjer,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Gojców

Gojców,świętokrzyskie

280 000 zł86 m² 3 255,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Sprzedam pilnie dom, w cichej spokojnej wsi Gojców. Najbliższe miasto Opatów (7km) , w domu znajdują się 2 pokoje, kuchnia, duża łazienka, korytarz, spiżarka, ganek. Teren ładnie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij